Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012

26. 2. 2012

 

pořadí

tým

zápasy

výhry

remízi

prohry

skóre

body

1.

TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B"

14

11

1

2

76:37

23

2.

TJ Plazy

14

9

2

3

72:51

20

3.

TJ Sokol Mnichovo Hradiště

14

7

3

4

68:56

17

4.

TJ Sokol I Prostějov

14

6

3

5

60:62

15

5.

TJ Sokol Bedřichov

14

4

5

5

59:64

13

6.

R.U.M. NK Holubice

14

3

5

6

54:67

11

7.

TJ Peklo nad Zdobnicí

14

4

2

8

53:68

10

8.

SK Slavia Orlová

14

1

1

12

43:80

3

 Domácí zápasy TJ Sokol Mnichovo Hradiště začínají od 10:00 hod.

 

1. kolo 7.4.

R.U.M. NK Holubice  2:6 TJ Sokol I Prostějov

SK Slavia Orlová   5:5 TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B"

TJ Sokol Mnichovo Hradiště  4:6 TJ Plazy

TJ Sokol Bedřichov  6:3 TJ Peklo nad Zdobnicí

2. kolo 14.4.

TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B" 6:2  R.U.M. NK Holubice

TJ Sokol I Prostějov 6:4  SK Slavia Orlová

TJ Peklo nad Zdobnicí 3:6  TJ Sokol Mnichovo Hradiště

TJ Plazy  6:2 TJ Sokol Bedřichov

3. kolo 21.4.

R.U.M. NK Holubice  1:6  TJ Plazy

SK Slavia Orlová  2:6 TJ Peklo nad Zdobnicí

TJ Sokol Mnichovo Hradiště  3:6 TJ Sokol I Prostějov

TJ Sokol Bedřichov 0:6 TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B"

4. kolo 28.4.

TJ Peklo nad Zdobnicí  6:2  R.U.M. NK Holubice

TJ Plazy 6:1  SK Slavia Orlová

TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B" 6:3  TJ Sokol Mnichovo Hradiště

TJ Sokol I Prostějov  5:5  TJ Sokol Bedřichov

5. kolo 5.5.

R.U.M. NK Holubice  5:5 TJ Sokol Bedřichov

SK Slavia Orlová  4:6  TJ Sokol Mnichovo Hradiště

TJ Peklo nad Zdobnicí  5:5  TJ Sokol I Prostějov

TJ Plazy 6:3 TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B"

6. kolo 12.5.

TJ Sokol Mnichovo Hradiště 5:5 R.U.M. NK Holubice

TJ Sokol Bedřichov 6:2  SK Slavia Orlová

TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B"  6:3  TJ Peklo nad Zdobnicí

TJ Sokol I Prostějov  6:3  TJ Plazy

7. kolo 19.5.

R.U.M. NK Holubice 6:2  SK Slavia Orlová

TJ Sokol Mnichovo Hradiště 6:1  TJ Sokol Bedřichov

TJ Peklo nad Zdobnicí   3:6 TJ Plazy

TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B" 0:6 TJ Sokol I Prostějov

8. kolo 26.5.

TJ Sokol I Prostějov 5:5 R.U.M. NK Holubice

TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B" 6:4 SK Slavia Orlová

TJ Plazy  5:5  TJ Sokol Mnichovo Hradiště

TJ Peklo nad Zdobnicí   1:6  TJ Sokol Bedřichov

9. kolo 2.6.

R.U.M. NK Holubice 2:6  TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B"

SK Slavia Orlová  2:6 TJ Sokol I Prostějov

TJ Sokol Mnichovo Hradiště  6:2  TJ Peklo nad Zdobnicí

TJ Sokol Bedřichov 5:5 TJ Plazy

10. kolo 9.6.

TJ Plazy  6:2   R.U.M. NK Holubice

TJ Peklo nad Zdobnicí  6:2  SK Slavia Orlová

TJ Sokol I Prostějov  2:6   TJ Sokol Mnichovo Hradiště

TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B"  6:4   TJ Sokol Bedřichov

11. kolo 16.6.

R.U.M. NK Holubice 5:5 TJ Peklo nad Zdobnicí

SK Slavia Orlová  3:6 TJ Plazy

TJ Sokol Mnichovo Hradiště 6:2  TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B"

TJ Sokol Bedřichov  6:3 TJ Sokol I Prostějov

12. kolo 23.6.

TJ Sokol Bedřichov 5:5 R.U.M. NK Holubice

TJ Sokol Mnichovo Hradiště  6:3 SK Slavia Orlová

TJ Sokol I Prostějov  6:3 TJ Peklo nad Zdobnicí

TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B"  6:1 TJ Plazy

13. kolo 1.9. od 14:00 hod.

R.U.M. NK Holubice 6:1   TJ Sokol Mnichovo Hradiště

SK Slavia Orlová  6:3 TJ Sokol Bedřichov

TJ Peklo nad Zdobnicí  1:6  TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B

TJ Plazy   6:4  TJ Sokol I Prostějov

14. kolo 8.9. od 14:00 hod.

SK Slavia Orlová 3:6  R.U.M. NK Holubice

TJ Sokol Bedřichov 5:5 TJ Sokol Mnichovo Hradiště

TJ Plazy 4:6 TJ Peklo nad Zdobnicí

TJ Sokol I Prostějov 0:6 TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B