Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čakovice "B" 6:4 TJ Sokol Mn. Hradiště

2. 6. 2014

 

Do Prahy jsme vyrazili oproti minulému týdnu kromě absence Košana,Vojty,Řípiče i bez se zády laborujícím Folpim,navíc Budkis má také problémy se zády,takže premiéru si v základní sestavě odbyl Mates Huk a připraven zabránit skrečování zápasu byl trenér Standa Matouš.
Vzhledem k tomu,že domácí sestavovali tým podobně jako my s tím rozdílem,že hráči jsou zdraví /co bychom za to dali/,pouze jim nějak nevychází jejich aktivity na nohejbal,takže se hrála téměř čtyřhodinová bitva s lepším koncem pro domácí.
Na úvod si Šimi s Kašpim ve třech setech poradili s domácí první dvojkou Strejček,Fišer 1:2/10:9,6:10,8:10/
Pak Lukáš s Robertem nedotáhli dobře rozehraný zápas proti Suchému s Z.Kalousem a prohráli,kdy už se Lukášovi začala ozývat jeho bolavá záda.2:1/7:10,10:6,10:7/.
V Robertově trojce došlo na nejhorší a Lukáš musel ze zápasu s bolavými zády odstoupit a musel ho nahradit Standa.Přesto ve druhém setu jsme utekli hrobníkovi z lopaty a ve třetím,rozhodujícím setu jsme domácím nepovolili ani bod,kdy zvláště Robert na síti „řádil“.1:2/10:4,9:10,5:10/
Kašpiho trojka se Šimim a Matesem po těsně prohraném prvním setu nedala Strejčkově trojce šanci a zvítězila. 1:2/10:9,4:10,7:10/.
Do vložené dvojky šli Míra Kučera s Matesem a tento zápas se nakonec pro nás ukázal jako rozhodující.Po vyrovnaném boji kluci prohráli posledním možným míčem.2:1 /10:8,8:10,10:9/.
V singlu jsme s němým úžasem sledovali vynikající výkon Roberta proti ještě loni extraligovému Strejčkovi,kdy zvláště třetí set proměnil Robert ve svoji exhibici.1:2/10:8,7:10,5:10/.
Jeho vítězství nás mělo nakopnout k dalším bodům,což se však bohužel nestalo.Od této chvíle jsme neuhráli ani set.
Kašpiho trojka úplně vyhořela.2:0 /10:4,10:6/
Robertova proti Strejčově bojovala,leč o fous vždy byli lepší domácí. 2:0/10:8,10:8/
S Robertem musel nastoupit Standa a bylo znát,že na tempo 2.ligy ve dvojkách je již nad jeho síly,ale bohužel musel nastoupit.2:0 /10:4,10:2/.
Spoléhali jsme na Kašpiho se Šimim,že ná dotáhnou k remíze,ale hlavně mladý Zdenda Kalous byl proti a remízu nám nedopřál,když s přehledem zakončoval perfektní náhry matadora Suchého.2:0 /10:9,10:8/.
První polovina zápasu byla výborná,škoda zranění Lukáše,ale i přesto jsme měli minimálně bod vybojovat,kdy jsme věřili Kašpiho trojce i dvojce Kašpiho se Šimim.Bohužel ani jeden z jejich zápasů nedotáhli do vítězného konce.
Výborně pískali i oba rozhodčí Škoda s Matyáškem.
Našim nejlepším hráčem byl Robert,kdy hlavně jeho výkon v singlu byl super,velkou radost máme z návratu Šimiho,který po dlouhé pauze hrál opět výborně a už se nemůžeme dočkat návratu marodů,abychom se odpoutali se sestupových příček,na které určitě při plném počtu hráčů nepatříme.A vo tom to je!

Průběžné výsledky a aktuální tabulku můžete sledovat na úvodní straně v rubrice A-tým.