Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mnichovo Hradiště – Slaný 6:4

Mnichovo Hradiště – Slaný 6:4

--------------------------------------------  

 
Tentokrát jsme byli až na lehce zraněného Míru Kučeru a studujícího Matese Huka kompletní a to se určitě pozitivně projevilo na konečném výsledku, i když ta cesta k vítězství byla hodně trnitá.
První dvojka Košana s Robertem si celkem v pohodě poradila s Jůzkem s Radoměřským. 2:0/10:8,10:5/
To mladíci Lukáš s Vojtou po vyhraném prvním setu proti Gruberovi s Novákem se dostali ve druhém setu do problémů a prohrávali již 7:9,ale opět se ukázala nejen jejich bojovnost,ale přes své mládí i zkušenost a zápas nakonec ukončili ve dvou setech. 2:0 /10:7,10:9/
První Košanova trojka navázala na své dosavadní výkony,pokud hrála v tomto složení /s Lukášem a Vojtou/ a nedala hostující Černého trojce šanci. 2:0 /10:6,10:5/.
Zato Druhá trojka Kašpiho s Robertem a Kubou Řípou po vyhraném prvním setu druhý set prospala,ve třetím se vzbudila,ale poslední možný míč,o který se dlouho bojovalo nakonec získali hosté,když Gruberova smeč odskočila na nerovném terénu tak,jak Robert nemohl ani předpokládat.Škoda dvou neproměněných útoků.1:2 /10:6,3:10,9:10/.
Toto hosty „nakoplo“,navíc naše střední pasáž není zrovna naše nejsilnější zbraň,což se bohužel potvrdilo i v tomto zápase.
Nejprve ve vložené dvojce Folpi s Řípičem nestačili na hostující dvojku a prohráli 0:2 /8:10,6:10/ a poté Beránek nepotvrdil bohužel pro nás zvěsti,jak se mu v singlu vůbec nedaří  a Folpiho si lehce podal. 0:2 /4:10,1:10/.
A začínalo se znovu.Košanova trojka opět nezklamala a Grubera a spol. přetlačila 2:0 /10:8,10:8/.
Pak si naše druhá trojka vybrala slabší chvilku a po problémech s příjmem,tím pádem špatně připraveném útoku podlehla celkem hladce 0:2 /6:10,8:10/.
Rozhodnout museli závěrečné dvojky.V té první předvedli nejlepší výkon sezony Košan s Robertem a doslova vyprovodili první dvojku hostů 2:0 /10:5,10:6/.
V poslední dvojce to samé provedli s hostující dvojicí Lukáš s Vojtou a udělali vítěznou tečku za tímto perně vybojovaným vítězstvím.
Po dvou porážkách přišla tato výhra jak na zavolanou.I když se nerodila vůbec lehce.Tentokrát nás podržely dvojky,kde jsme vyjma vloženky,která se nám dlouhodobě nedaří,neztratili ani set a tradičně vynikající byla Košanova trojka.
U hostů byl nejlepším hráčem i největším provokatérem Kuba Beránek a nejférovějším hráčem Pavel Gruber,který i opravil výrok rozhodčího ve svůj neprospěch.Klobouk dolů!
Teď nás čekají do konce první poloviny soutěže dvě těžká utkání,příští týden v Dyníně a poté doma Šmidliboys Chotyně ve kterých bychom chtěli také bodovat.A vo tom to je!