Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mnichovo Hradiste 6:1 NK Dynín

26. 8. 2014

 

Na poslední letošní domácí zápas chyběli pouze Řípič a Kůča, což bylo na naše letošní poměry poměrně malá absence. Košan byl sice lehce nachlazený, ale v případě potřeby byl připraven nastoupit.

První dvojka Robert se Šimim se v prvním setu s hostující dvojicí do stavu 8:8 tahala tzv. bod za bod, kdy hosté byli neustále o bod vpředu. Závěr kluci zvládli a to se promítlo do jejich výkonu v druhém setu, kdy už soupeři nedali šanci 2:0/10:9,10:6/

Druhá dvojice Lukin s Vojtou neměla se soupeřem slitování a zvítězila také 2:0 /10:7,10:8/.

Kašpiho trojka s Folpim a Šimim v prvnínm setu excelovala a jasně zvítězila. Naopak ve druhém se jim přestalo dařit a soupeř hladce vyrovnal. Ve třetím kluci vedli 9:7,leč ani toto vedení jim nestačilo k vítězství a dokázali zápas prohrát. Naštěstí to byl poslední bod a zároveň set, který hosté uhráli.1:2/10:4,6:10,9:10/.

Druhá trojka, kde Košana velmi dobře nahradil Lukim s Vojtou a Robertem neměla s hostující trojicí slitování 2:0/10:6,10:4/

Nově sestavená třetí dvojka Folpik s Košanem, kterého jsme přeci jen z lavičky „vyhnali“ na hřiště nedala hostům žádnou šanci 2:0/10:5,10:3/.

V singlu Šimi trpělivou hrou udolal hostujícího Votýpku 2:0/10:7,10:7/.

Kašpiho trojka si ve svém druhém utkání napravila reputaci a zápas jednoznačně ukončila. 2:0/10:4,10:7/.

Hostům v tomto utkání prakticky o nic nešlo, protože už jsou zachráněni a na play-of mohli dosáhnout jen při velké shodě výsledků ostatních mužstev, takže přijeli v pohodě i s dvěma fluktuanty z béčka. My jsme pro jistotu záchrany potřebovali alespoň remizovat a to bylo v utkání znát.

Na vítězství se podíleli všichni kdo nastoupili, těžko někoho vyzdvihnout, ale přeci jen je nutné ocenit výborný výkon, ale hlavně celkový přístup k nohejbalu, a to po celou sezonu u našeho nejzkušenějšího hráče Roberta Mauermana. V tomto směru je velkým příkladem všem mladším spoluhráčům.

Utkání proběhlo v pohodové atmosféře, ke které velkou měrou přispěli i výborní rozhodčí Kaliba s Flekačem.

Příští týden jedeme k poslednímu zápasu sezony do Chotyně, kde se chceme vítězstvím rozloučit s letošní sezonou, která byla oproti té loňské o výrazný stupeň lepší. A nebýt opět zdravotních absencí několika hráčů, mohli jsme bojovat o play-off. Tak snad příští rok. A vo tom to je!