Jdi na obsah Jdi na menu
 


R. U. M. NK Holubice – TJ Sokol Mnichovo Hradiště 0:5

21. 9. 2015

R. U. M. NK Holubice – TJ Sokol Mnichovo Hradiště 0:5

TJSMH postupuje po hladkém vítězství do finále 2. ligy!

Do první dvojice doslova vlétli Budkai s Holasem a v prvním setu povolili domácím Feichtingerovi s Pacejkou pouze 4 míče. Druhý set byl již vyrovnanější, ale Vojta za „devítek“ s přehledem ukončil úvodní dvojici – 0:1. Do druhé dvojky nastoupil Košek s Šimáněm a i přesto, že druhý jmenovaný tentokrát nepředváděl to, na co jsme od něj zvyklí, dokráčeli kluci k vítězství ve dvou sadách – 0:2.

Následující první trojice byla tím zápasem, který jsme v prvním měření sil v Mnichově Hradišti prohráli, a proto jsme věděli, že se jedná o velmi důležitou pasáž zápasu. Kašpárek s Šenkýřem a Šimáněm trpělivou hrou tentokrát zvítězili nad domácím elitním Konůpkovým triem – 0:3. Následovala Koškova trojice, do které se vrátil dovolenkář Patrik Srba a nutno říci, že své umění na italských plážích nezanechal. Kóša s Patrikem podpořeni o vynikající nahrávku a polní práci Vojty Holase jednoznačně přehráli domácí sestavu, ve které se vystřídalo pět hráčů – 0:4.

Singl v podání Martina Šenkýře se poté stal exhibicí našeho singlisty, který se nezalekl speciality v podobě smečí kolenem domácího Fronka. Ten uhrál proti Šenkovi pouhých osm míčů a my jsme tak jako první v této sezoně stylovým kanárem dobyli holubickou tvrz!

Kapitán David Šimáně popsal postup do finále takto: „Postrádali jsme Mauermana, domácí opět Bubniaka. Do utkání jsme chtěli vstoupit vítězně, což se nám podařilo. To když Budkai s Holasem předvedli vynikající a bezchybný výkon a v nejhezčím zápase utkání porazili domácí duo Feichtinger, Pacejka. Dále jsme pokračovali v nastolené vítězné vlně a domácím jsme nepovolili zisk jediného zápasového bodu, ba i setu.“ Dále pokračoval slovy: „za předvedený výkon a týmovou spolupráci zaslouží pochvalu každý člen družstva. Nyní nás čeká finále 2. ligy proti Horažďovicím a poslední krůček k přepsání historie mnichovohradišťského nohejbalu.“

 

Výsledky jednotlivých zápasů:

Feichtinger, Pacejka – Budkai, Holas 0:2 (4:10, 9:10) – 0:1

Konupka, Žitňák (Šišma) – Košek, Šimáně 0:2 (8:10, 7:10) – 0:2

Konupka, Pacejka, Šikl – Kašpárek, Šenkýř, Šimáně 0:2 (6:10, 8:10) – 0:3

Feichtinger, Hicl, Žitňák (Krejsek, Šišma) – Holas, Košek, Srba 0:2 (4:10, 7:10) – 0:4

Fronk – Šenkýř 0:2 (3:10, 5:10) – 0:5

Sety v utkání: 0:10

Rozhodčí: Pelikán, Hubálek

Diváci: 35

Délka utkání: 1 hodina 40 minut

 

Stav série: 2:0

 

Odkaz na videa ze zápasu:

http://www.youtube.com/playlist?list=PLgyRr1SK2m_Wp8K3t3yT9SphsfAXOC0vk