Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Mn. Hradiště 2:6 Šmidliboys Chotyně

26. 5. 2014

 

Do posledního zápasu první poloviny soutěže jsme vstupovali s torzem mužstva,kde jediná pozitivní zpráva je,že se vrací po více než roční pauze zaviněné těžkým zraněním kolena náš lídr David Šimáně. Jinak jsme počítali samé ztráty – Košan,Vojta,Řípič a Mates Huk.Bohužel první tři dlouhodoběji.
Takže jsme museli kompletně překopat sestavu,která si i vzhledem k tomu,jak se trénuje,spíše však netrénuje nevedla tak úplně zle.
Do první dvojky šel Lukáš s Robertem,první set naprosto v suchém triku,ale od druhého setu se hosté rozehráli a ve třech setech zvítězili.1:2/10:4,8:10,8:10/.
Druhá dvojka Michal Kašpárek s navrátilcem Šimim první set smolně prohráli,druhý si pohlídali,bohužel ve třetím na hosty nestačili. 1:2 /9:10,10:7,6:10/
Do první trojky se přesunul Robert a s Lukášem a s Mirkem Kučerou první set o balon vyhráli,druhý pro sebe urvali hosté a do třetice jsme ve třetím setu vyhořeli.1:2/10:9,7:10,6:10/.
Ve druhé trojce se ke Kašpimu vrátil David a na nahrávku Michal Folprecht,ale tomu se příliš nedařilo a tak naše útoky chytali hosté „do čepice“ a v pohodě vyhráli 0:2 /6:10,6:10/
První set vložené dvojky bylo z naší strany panoptikum na nohejbal. Kůča s Folpim a střídajícím bohužel opět nuceně hrajícím trenérem Standou Matoušem neudělali za celý set ani bod.Ještě,že hosté vědí,co se sluší a patří v takovéto situaci.To však kluky zdravě nahecovalo,hosty možná uspalo a došlo k zázraku,když Folpi s Kůčou zbylé dva sety vyhráli a vyplašili z oblohy přilétavšího kanára.2:1/1:10,10:6,10:7/
V singlu si odbyl premiéru náš nejzkušenější hráč Robert,protože naši dva tradiční singlisté Lukáš a Folpi mají taktéž menší zdravotní problémy,ale hrát prostě museli,nejsou lidi/zdraví/.A nevedl si vůbec špatně.Až singl trochu potrénuje a sundá zepředu baťoh,tak bude pro každého hodně těžký soupeř.Na mladého Kučeru to zatím nestačilo. 0:2 /4:10,8:10/.
Robertova trojka odmítla brzký konec zápasu a s přehledem si poradila s první trojkou hostů.2:0 /10:6,10:8/.
Kašpiho trojka už ale zřejmě pospíchala na hokej a i když po velkém boji,hlavně v prvním setu,tak na trojici hostů nestačila a utkání dospělo ke konci.0:2/9:10,7:10/.
Vzhledem k naší sestavě jsme nepodali zase tak špatný výkon,pozitivum je návrat a výkon Davida,nejlepším hráčem byl Robert,který sehrál určitě ůetos své nejlepší utkání a i Míra Kučera kromě prvního setu ve vložené dvojce zahrál velmi dobře.Teď bude záležet,kdy se nám vrátí naši marodi,abychom se pomalu mohli začít v tabulce šplhat na příčky,znamenající klidný střed tabulky.A vo tom to je!