Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Mn. Hradiště 6:2 NK Zaječov

22. 6. 2014

 

 

Na lídra tabulky jsme získali posilu,po měsíci se vrátil jakž takž uzdravený Košan,pro změnu Kůču nepustili k zápasu záda,Vojtu zlomená ruka,Řípiče koleno,Folpiho a Matese rodinné povinnosti.Takže na lavičku musel jako poslední záchrana Standa,ale naštěstí kluci ho svým výkonem na hřiště nepustili.
Hosté přijeli v šesti lidech bez hlavního tahouna Tirpáka,v průběhu zápasu Kašpi oběma Perůtkům zničil svou pumelicí brýle,takže na nečekaně dobrý výsledek bylo zaděláno.
V první dvojce Robert se Šimim rozebrali Dvořáka s Ungrem 2:0 /10:6,10:6/
Košan s Lukinem se první set rozjížděli,na Košanovi byla trochu znát dlouhá pauza,ale od druhého setu mladým Perůtkovi se Sušánkou žádnou šanci. 2:1 /8:10,10:5,10:6/
Košanova trojka s Robertem a Lukášem na náhře se první set trochu sehrávala,ale další dva sety vybojovala pro sebe. 2:1 /7:10,10:8,10:8/
Kašpiho se Šimim a Davidem Šenkýřem na náhře první set „urvala“ posledním možným bodem,ale ve druhém už kralovala.Druhý set byl ovlivněn i tím,že Kašpi svojí pumelicí trefil mladého Jirku Perůtku svojí smečí do obličeje,rozbil mu brýle a on toho zřejmě ve zbytku utkání moc neviděl.Shodou okolností se to Michalovi podařilo v dalším zápase i u Jirky st.Tam to nebyla taková rána,ale výsledek byl stejný-rozbité brýle. 2:0 /10:9,10:5/.
Vložená dvojka Kašpi s Davidem bojovala,ale účinější zakončení hostů rozhodlo o jejich prvním bodu 0:2/.
Na singla nastoupil Šimi a proti sušánkovi to byl moc pěkný zápas,kde se vedení neustále přelívalo na obě strany.Za stavu 1:1 na sety se Davidovi povedlo dostat se do vedení 9:6 a nybyl dojmu,že má dost pokusů utkání nějakým razantním způsobem ukončit.Bohužel se mu to ani v jednom případě nepodařilo a nakonec prohrál.1:2 / 8:10,10:8,9:10/.
Opět se nám začaly vkrádat myšlenky z předchozích zápasů,kdy jsme měli výborný začátek,ale ty konce…. Naštěstí k ničemu takovému nedošlo.
Košanova trojka nekompromisně rozstřílela Perůtky se Sušánkou 2:0 /10:8,10:5/.
Kašpiho trojice se už zřejmě viděla na oslavě trenérových narozenin,ale to se v prvním setu přepočítala.Pak si zřejmě uvědomili,že je potřeba ještě zabrat,což se jim bohudík podařilo a utkání otočili ve svůj prospěch a ukončili utkání.2:1/6:10,10:6,10:5/. V posledním setu došlo k jedinému incidentu,kdy posléze hráč hostů obdržel žlutou kartu za nesportovní chování,jinak celý zápas proběhl v pohodě.
V dnešním utkání těžko někoho vyzdvihovat,všichni bojovali,byl znát návrat Košana,už se těšíme,že do Slaného bude i Vojta,takže naše síla opět vzroste.Rozhodčí pískali s přehledem,trenér domácích mohl být tentokrát v klidu.A vo tom to je!