Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Mnichovo Hradiště – SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary „B“ 6:1

4. 5. 2015

TJ Sokol Mnichovo Hradiště – SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary „B“ 6:1

V pátém kole jsme narazili na rezervu Karlových Varů, která přijela kompletní, avšak do zápasu se nezapojil zraněný Kubín starší. My jsme se sešli v plné sestavě s uzdravenými Mauermanem a Šenkýřem.

Naše první dvojka Košek s Šimáněm hned na úvod předvedla pěkný výkon a pohodlně přehrála hosty ve dvou setech – 1:0. Do druhé dvojice nastoupili Budkai a Holas, kterým se zatím letos nedaří stabilizovat své dvojkové výkony. V prvním setu, který se zdál být již ztracen, vystřídal Holase Šenkýř a set dospěl až do devítek, kde se nám nepodařilo proměnit útok, což soupeř využil. Ve druhém setu jsme byli stále o bod dole a nezměnil to ani návrat Holase zpět na hřiště – 1:1.

Koškova formace s Holasem a Srbou ale následně jasně přehrála první trojici hostí – 2:1. Důležitý bod na naši stranu následně přidal Kašpárek se Šimáněm a Budkaiem, kteří přetlačili varskou trojici v čele s velezkušeným Karlem Bláhou – 3:1.

Nepárová část utkání dříve nepatřila k naším silným stránkám, ale v poslední době tomu tak rozhodně není. Dvojice Mauerman, Srba přehrála hosty rozdílem třídy – 4:1. Následný singl dospěl do třetí sady, kde hostující Kubín „vyhodil“ několik balonů, což rozhodlo o tom, že jej Šimáně zvítězil a připsal další bod – 5:1.

Naše první trojka tak měla možnost proti Bláhově sestavě uzavřít účet celého utkání. A to se jim také podařilo, když nejdříve ovládli první sadu, následně si ale hosté o jediný míč vynutili zkrácený set, ve kterém ale opět úřadovali naši borci. Především Patrik Srba, který byl v celém zápase naším nejlepším hráčem.

„Vzhledem k tomu, že Karlovy Vary v minulém kole porazili našeho jediného přemožitele Horažďovice, očekávali jsme vyrovnanější utkání. K utkání jsme nastoupili v plné sestavě. Ztratili jsme pouze druhou dvojici.“ Řekl po sobotním utkání kapitán David Šimáně. „Opět jsme potvrdili sílu v domácím prostředí a pokračujeme tak ve vítězném tažení. Všichni odvedli skvělou práci, vyzdvihnout bych tentokrát chtěl Patrika Srbu, který potvrzuje své kvality a letos zatím neprohrál žádný zápas. Pochvalu zaslouží i dvojice rozhodčích Moc a Kučera.“ doplnil.

Výsledky jednotlivých zápasů:

Košek, Šimáně – Svoboda, Veselý   2:0 (10:6, 10:7) – 1:0

Budkai, Holas (Šenkýř) – Bláha, Kubín   0:2 (9:10, 8:10) – 1:1

Holas, Košek, Srba – Svoboda, Krof, Veselý (Valenta)   2:0 (10:6, 10:4) – 2:1

Budkai, Kašpárek, Šimáně – Bláha, Kubín, Tóth   2:0 (10:9, 10:8) – 3:1

Mauerman, Srba – Krof, Tóth (Valenta)   2:0 (10:4, 10:3) – 4:1

Šimáně – Kubín 2:1 (8:10, 10:7, 10:7) – 5:1

Holas, Košek, Srba – Bláha, Kubín, Tóth   2:1 (10:6, 9:10, 10:7) – 6:1

Sety v utkání: 12:4

Rozhodčí: Moc, Kučera

Diváci: 25

Délka utkání: 2 hodiny 35 minut

 

Odkaz na videa ze zápasu:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLgyRr1SK2m_UUQ5zaE2zg3p007EZz5eiX