Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Mnichovo Hradiště – TJ Sokol Slaný 6:0

13. 4. 2015

V prvním domácím utkání jsme narazili na tradičního krajského rivala TJ Sokol Slaný. Očekávali jsme, že v této době ještě nebude náš venkovní kurt připraven, a tak bylo utkání naplánováno do Sportcentra v Semilech, které je našim hráčům dobře známé. My jsme byli kompletní, za hosty nedovolilo zranění kolene nastoupit Beránkovi, což je pro Slaný velmi citelná ztráta.

Do první dvojice nastoupil Košek s Šimáněm a v prvním setu byli celou dobu nahoře a získali jej pro sebe. V sadě druhé se hned zkraje po vlastní nepřesnosti dostali dolů, což nám soupeř již nedovolil napravit. V rozhodujícím zkráceném setu se nám podařilo dvakrát eliminovat Vondráčkův útok a získat tak první dvojici pro sebe. Nutno podotknout, že to byl nejvyrovnanější zápas celého střetnutí - 1:0. Do druhé dvojky byl draftován nováček v našem dresu Srba, který si odbyl hradišťskou premiéru, a společně s Mauermanem jistým výkonem navlékli druhý bod. - 2:0.

Naše první trojková sestava následně smetla Rosinovu trojici, a když se podobně vedlo i naší druhé trojce proti Gruberově družině tušili jsme brzký konec celého zápasu. - 4:0

A to se také vyplnilo. Vložená dvojice Budkai, Holas přesvědčivě zvítězila a v singlu se po vyrovnaném prvním setu Šenkýřovi podařilo uzavřít celé utkání. Hostům tak na cestu domů zazpíval kanár. – 6:0

„Hosté byli oslabeni o svého kapitána Beránka ml., a to se na jejich hře výrazně projevilo. Nejvyrovnanějším zápasem byla hned úvodní dvojice, kdy Košek s Šimáněm přetlačili Vondráčka s Rosinou až ve třetí sadě. Všechny další zápasy skončili výsledkem 2:0.“ popsal stěžejní okamžiky kapitán Šimáně. „Celé utkání proběhlo v přátelském a pohodovém duchu. Duel trval pouhé dvě hodiny. Jsme rádi, že jsme po úvodní těsné porážce s Horažďovicemi kolektivním výkonem zapsali první dva body do tabulky.“ uzavřel.

Výsledky jednotlivých zápasů:

Košek, Šimáně – Rosina, Vondráček   2:1 (10:8, 9:10, 10:8) – 1:0

Mauerman, Srba – Gruber, Tabaček   2:0 (10:6, 10:7) – 2:0

Košek, Srba, Šenkýř – Černý, Rosina, Vondráček   2:0 (10:3, 10:7) – 3:0

Budkai, Kašpárek, Šimáně – Gruber, Lidický ml., Tabaček (Somol)   2:0 (10:4, 10:3) – 4:0

Budkai, Holas – Černý, Somol   2:0 (10:7, 10:8) – 5:0

Šenkýř – Černý   2:0 (10:9, 10:5) – 6:0

Sety v utkání: 12:1

Rozhodčí: Kraus, Loužil

Diváci: 10

Délka utkání: 2 hodiny a 3 minuty

 

Odkazy na videa ze zápasu:

1.Dvojka

http://youtu.be/IADPKi8syDk

2.Dvojka

http://youtu.be/igInktRMhsI