Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Mnichovo Hradiště – TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice „B“ 6:1

1. 9. 2015

TJ Sokol Mnichovo Hradiště – TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice „B“ 6:1

Po prázdninové přestávce na nás v základní části 2. ligy čekali ještě dvě utkání. V tom prvním jsme narazili na rezervu Čelákovic.

Utkání začala naše první dvojice Košek, Šimáně. Nejednalo se o nějakou krásnou nohejbalovou podívanou, ale naši kluci si vítězství ve třech setech nakonec nenechali ujít – 1:0. Hned v následující druhé dvojici ale o pěkné momenty nebyla nouze a nutno říci, že se o to postaralo naše duo Budkai, Holas, kteří jednoznačným způsobem přehráli čelákovické Ptáčka se Šafrem. Kluci předvedli svůj letošní nejlepší výkon – 2:0.

Obě trojice jsme následně vyhráli ve dvou setech a ve vzduchu opět visel kanár, který v prvním zápase proti Čelákovicím opravdu zpíval – 4:0.

Vložená dvojice Kašpárek se Srbou měli proti Padělkovi se Štěpánkem v první sadě navrch. Druhý ale o jediný míč ztratili a hosté si zlepšený výkon z druhého setu přenesli i do závěru tohoto zápasu a získali tak první zápasový bod – 4:1.

Do singlu proti Šimimu naskočilo dravé mládí v podobě Františka Schneidera. Jednalo se o střetnutí jednotlivců s poměrně velkým množstvím nevynucených chyb. Hostující hráč jich ale nakupil více a tak bylo – 5:1.

Koncovky obou setů závěrečné trojky si naše elitní Koškova formace s Holasem a Srbou pohlídala a tak jsme mohli slavit vítězství a jistotu postupu do bojů o I. ligu – 6:1.

Kapitán David Šimáně po zápase shrnul utkání slovy: „V odvetném utkání proti čelákovickému „B“ týmu nám chyběli dva hráči – Mauerman a Šenkýř. K utkání tak bylo k dispozici šest hráčů a v záloze čekal trenér týmu Standa Matouš. Hosté přijeli oslabeni o Doucka a Součka. Hned úvodní dvojice šla do třetí sady, tam si ale naši Košek s Šimáněm vítězství pohlídali. Hosté poté čekali na vítězství v dalším setu až do vložené dvojice, kterou získali.“ Dále doplnil: „Předvedená hra našeho mužstva byla dle mého názoru ovlivněna dvouměsíční prázdninovou pauzou. I přesto jsme dokázali Čelákovice porazit celkem jednoznačně. Jsem rád, že se nám podařilo tímto vítězstvím zajistit postup do play-off a závěrečné utkání proti Dynínu můžeme už odehrát relativně v klidu.“

Výsledky jednotlivých zápasů:

Košek, Šimáně – Kyliánek, Schneider   2:1 (10:9, 7:10, 10:7) – 1:0

Budkai, Holas – Ptáček, Šafr   2:0 (10:7, 10:5) – 2:0

Holas, Košek, Srba – Choura, Padělek, Šafr   2:0 (10:9, 10:7) – 3:0

Budkai, Kašpárek, Šimáně – Jeník, Kyliánek, Štěpánek (Schneider)   2:0 (10:5, 10:8) – 4:0

Kašpárek, Srba – Padělek, Štěpánek   1:2 (10:7, 9:10, 7:10) – 4:1

Šimáně – Schneider   2:0 (10:7, 10:7) – 5:1

Holas, Košek, Srba – Jeník, Kyliánek, Štěpánek   2:0 (10:9, 10:8) – 6:1

Sety v utkání: 13:3

Rozhodčí: Kučera, Moc

Diváci: 10

Délka utkání: 2 hodiny 30 minut