Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Mnichovo Hradiště - NK Dynín 6:0

6. 9. 2015

TJ Sokol Mnichovo Hradiště – NK Dynín 6:0

V posledním utkání základní části jsme hostili jihočeský Dynín, který nás dokázal v prvním měření sil porazit. Play-off jsme už před tímto zápasem měli jisté i Dynín si v minulém kole zajistil účast ve II. lize pro příští rok. My jsme ovšem chtěli v tomto utkání zvítězit a začínat tak semifinále na domácí půdě. Chyběli nám Košek a Mauerman.

První dvojku tentokrát obstaralo duo Budkai, Holas, kteří se po prázdninách prezentují parádní formou. Nejinak tomu bylo proti Dynínu. Kluci si šli po svých bodech a navíc chytili spoustu útoků hostí = jasná výhra – 1:0. Z důvodu absence Michala Koška naskočil k Šimáněmu Srba a toto spojení se ukázalo jako vhodné. Kluci bez problémů dokráčeli k vítězství ve dvou setech – 2:0.

Do první trojice naskočili Kašpárek s Šimáněm a Šenkýřem, kteří se postarali o nejjasnější výsledek zápasu, když hostům povolili pouze 7 bodů – 3:0. Následně Budkai (netradičně na bloku a smeči) se Srbou a Holasem pokračovali v našem výborném výkonu a přidali další zápasový bod – 4:0.

Vložená dvojice byla do poloviny obou setů vždy vyrovnaná, pak ale naši borci Kašpárek s Šenkýřem měli navrch a ve vzduchu visel opět kanár – 5:0.

Do singlu nastoupil tentokrát Šenkýř, který si v pohledném zápasu jednotlivců dokázal s hostujícím kapitánem Pudilem poradit a ukončil celé utkání – 6:0. To trvalo pouhou 1 hodinu a 40 minut a s poměrem setů 12:0 se jednalo o nejjednoznačnější záležitost letošního roku.

Touto výhrou jsme poprvé v historii zvítězili v základní části II. ligy, která bude pokračovat hned příští týden, kdy v semifinále soutěže přivítáme od 10 hodin druhý celek moravské skupiny Holubice. Všechny fanoušky a příznivce hradišťského nohejbalu zveme na boje v play-off!

„Do posledního utkání v základní části jsme nastoupili bez smečařů Koška a Mauermana. I přes tyto citelné absence jsme přehráli Dynín, který nás v prvním vzájemném zápase pokořil, bez větších problémů. O tom hovoří výsledek 6:0 a skóre setů 12:0 v náš prospěch.“ Hodnotil zápas kapitán Šimáně. „Tímto vítězstvím jsme poprvé v naší historii vyhráli základní část II. ligy. Jsem rád, že jsme si i přes absenci důležitých článků sestavy zajistili výhodu domácího prostředí pro první utkání play-off proti Holubicím, na které se musíme v následujícím týdnu pořádně připravit.“ dodal.

Výsledky jednotlivých utkání:

Budkai, Holas – Semrád, Votýpka   2:0 (10:6, 10:6) – 1:0

Srba, Šimáně – Kandra, Pudil   2:0 (10:5, 10:6) – 2:0

Kašpárek, Šenkýř, Šimáně – Markovický, Semrád, Votýpka   2:0 (10:2, 10:5) – 3:0

Budkai, Holas, Srba – Kandra, Maruška, Pudil   2:0 (10:3, 10:9) – 4:0 

Kašpárek, Šenkýř – Markovický, Maruška   2:0 (10:5, 10:8) – 5:0

Šenkýř – Pudil   2:0 (10:5, 10:8) – 6:0

Sety v utkání: 12:0

Rozhodčí: Kraus, Loužil

Diváci: 20

Délka utkání: 1 hodiny 40 minut

 

Odkaz na videa z utkání: http://www.youtube.com/playlist?list=PLgyRr1SK2m_WyiTTTXr5InhiJCsRAIEud