Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice B – TJ Sokol Mnichovo Hradiště 0:6

11. 5. 2015

 

TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice B – TJ Sokol Mnichovo Hradiště 0:6

Rezerva Čelákovic, to byl náš další soupeř v pokračujícím ročníku 2. ligy. Jednalo se o souboj týmů z první a šesté příčky průběžné tabulky. My jsme však očekávali nepříjemného soupeře, neboť u čelákovického „béčka“ vždy záleží na tom, kdo za něj nastoupí. Tentokrát byli domácí v kompletní sestavě.

Do první dvojice naskočilo duo Maeurman, Srba, které se velmi dobře prezentovalo v minulém utkání. A nejinak tomu bylo proti Čelákovicím. Kluci výborně začali a jasně získali první set. Ten druhý byl už ale proti dvojici Kyliánek, Šafr vyrovnanější, domácí začali chytat naše útoky a o jediný míč srovnali. Třetí set dospěl do „devítek“, kdy se Srbinhovi podařilo rotovaným servisem zahnat Kyliánka, který přijmul do autu a jeho parťák na míč už nedosáhl. Tento moment lze označit jako jeden ze dvou zlomových v celém zápasu – 0:1. Ten druhý nastal hned ve druhé dvojici. První set dospěl opět do posledního míče a Šimáněmu se podařilo to samé jako předtím Srbovi a zaskočil tak zkušeného kapitána Doucka. Druhý set si už naši Košek s Šimáněm pohlídali – 0:2.

Trojice byly naší jasnou záležitostí. Elitní formace Holas, Košek, Srba povolila soupeři pouze 5 bodů – 0:3. Druhá trojka v již tradičním složení Budkai, Kašpárek, Šimáně se po vlažném začátku zkoncentrovala, získala první set a ten druhý už byl také jasný – 0:4.

Následovala nepárová část utkání. Do její první části nastoupili Budkai s Holasem. V první sadě bylo na naší straně až příliš mnoho nepřesností při přípravě útoku. Problém nám dělal zejména smečovaný servis domácího Holzmana. Nic nezměnilo ani střídání Kašpárka za Budkaie. Druhá sada začala podobně, ale opětovné střídání kluky nakonec nakoplo a srovnali na 1:1. Ve zkráceném setu už to byli ti staří dobří Budkys s Vojtou a přidali tak další bod na naši stranu – 0:5. Šimáněmu se poté podařilo v singlu porazit domácího Šafra poměrem míčů 20:10 – 0:6. Do Čelákovic tak přiletěl krásný kanárek. Pro nás zpíval už potřetí v této sezoně. Jen tak dál!

„Oba týmy nastoupily k tomuto utkání v téměř kompletní sestavě. My jsme postrádali pouze pracovně vytíženého Šenkýře. Zlomovými momenty zápasu lze označit hned první dvojici a stav 9:9, kdy se našemu Patrikovi Srbovi podařilo rotovaným servisem zaskočit domácího Kyliánka, který nepřijmul a dále také první set druhé dvojice, který také dospěl do „devítek“ a to samé se podařilo Šimáněmu, když zaskočil domácího kapitána Doucka.“ hledal zlomové momenty v zápase kapitán Šimáně. Jsem velmi spokojen s přístupem celého týmu k zápasu. Vzájemná podpora tvoří velký podíl na našich dosavadních výkonech. Podařilo se nám využít parametrů čelákovické arény a rotovaným případně smečovaným servisem jsme nadělali domácím velké problémy. Vzhledem k výsledku 6:0 chválím všechny hráče, kteří předvedli další výborný výkon. Nad všechny vyčníval trojkový výkon našeho Michala Koška.“ uzavřel.

Výsledky jednotlivých zápasů:

Kyliánek, Šafr – Mauerman, Srba   1:2 (5:10, 10:9, 9:10) – 0:1

Doucek, Souček (Padělek) – Košek, Šimáně   0:2 (9:10, 5:10) – 0:2

Holzman, Jeník, Šafr (Choura) – Holas, Košek, Srba   0:2 (3:10, 2:10) – 0:3

Kyliánek, Padělek, Souček (Ptáček) – Budkai, Kašpárek, Šimáně   0:2 (7:10, 2:10) – 0:4

Holzman, Ptáček – Budkai, Holas (Kašpárek)   1:2 (10:7, 8:10, 7:10) – 0:5

Šafr – Šimáně   0:2 (4:10, 6:10) – 0:6

Sety v utkání: 2:12

Rozhodčí: Škoda, Radoměřský

Diváci: 20

Délka utkání: 1 hodina 50 minut

 

Odkaz na videa ze zápasu:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLgyRr1SK2m_VfzyhbCy28lI8twsBYG--w