Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zaječov - Mnichovo Hradiště 6:2

Zaječov - Mnichovo Hradiště 6:2

----------------------------------------------

 

Oproti minulému týdnu jsme do Zaječova vyrazili s uzdraveným Koškem a znovunalezeným Řípou,bohužel se dovolenkoval bojovník Holas,což se ukázalo jako dost velká ztráta.Museli jsme udělat změny v sestavě a ty se ukázali jako ne zrovna šťastné.

V první dvojici nastoupili Robert s Michalem Folprechtem a i když se snažili,po celkem vyrovnaném boji podlehli Tirpákovi s Perůtkou st. 2:0/10:7,10:9/.

Nemilé překvapení připravila dvojice Michal Košek s Lukášem,kterým se moc nedařilo v poli a prohráli s Perůtkou ml. a Sušánkou rovněž 2:0 /10:8,10:9/

Pak nastaly světlé okamžiky v naší hře a v obou trojicích jsme nedali domácím šanci.

Košanova trojka s Lukášem a Folpim zvítězila 0:2 /8:10,8:10/ a rovněž Kašpiho s Robertem a Mirkem Kučerou se nedala zahanbit a také zvítězila jasně ve dvou setech 0:2 /6:10,4:10/.

To jsme netušili,že tímto pro nás bodová úroda pro dnešek skončila.Vložená dvojka Kašpiho s Kubou Řípou promrhala v prvním setu čtyřbodové vedení a ve druhém zcela odpadla 2:0 /10:9,10:5/.

Jediný,kdo se v druhé fázi zápasu nemusí za svůj výkon stydět je Folpi za singla,byť jeho snažení ke kýženému bodu nevedlo a se Sušánkou ve třech setech odešel poražen. 2:1 /7:10,10:6,10:5/

Obě odvetné trojky nám přinesly velké zklamání,kdy jsme ani vzdáleně nenavázali na výkon z prvních zápasů.

Nejprve Kašpiho trojka nekokázala přetlačit Tirpákovu.2:0 /10:6,10:7/ a vzápětí to samé se „povedlo“ Košanově trojici 2:0 /10:8,10:6/.

Takovéto výpadky ve trojicích se nám staly již podruhé za sebou,kdy první zápasy jsou excelentní a druhé katastrofální a to bojužel u obou trojic.Tentokrát kromě Michala v singlu nikdo nezahrál alespoň v rámci svých možností,ale hluboko pod nimi.Je to buď výsledkem špatné fyzické kondice nebo tím,že naši hru soupeř přečte a my neumíme reagovat změnou hry. Složení vložené dvojky musíme neustále hledat,protože její poslední výkony jsou hodně slabé.

Není to žádná katastrofa,ale naše výkony mají sestupnou tendenci a pomalu vyprchává to prvotní nadšení z toho,že opět můžeme hrát 2.ligu.Někteří hráči se budou muset zamyslet nad svým přístupem k zápasům,ale i k tréninkům.2.liga již není o tom,že si v sobotu půjdu kopnout nohec,udělám si žízeň,dám si pivko a pohoda.To měli jít hrát okresní přebor.Za tím,že tu 2.ligu můžou hrát je spousta práce lidí v mužstvu,o které někteří hráči nemají ani ponětí,počínaje lidmi,kteří se starají o mládež až po trenéra.A ti si představují daleko vyšší nasazení od všech zainteresovaných. A vo tom to je!