Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorost MČR 2012

14. 7. 2012

Ve dnech 5. a 6.července 2012 se v Prostějově uskutečnilo Mistrovství republiky dorostu dvojic a trojic v nohejbalu. Zúčastnili se ho také dva hráči našeho oddílu,a to Lukáš Budkai a Vojta Holas,oba v dresu Stratova,kde pro letošní sezonu hostují v dorostenecké kategorii.

První den se hrály dvojice,Lukáš hrál s Martinem Strejčkem,Vojta s nejlepším žákem v republice Jirkou Kalousem.Obě dvojice hladce vyhrály svoji skupinu,ve čtvrtfinále si poradily s Přerovem-Vsetínem resp.  Kotlářkou a v semifinále bohužel narazili kluci na sebe.Úspěšnější byla dvojice Holas,Kalous,která zvítězila 2:0. Po zklamání z prohry v semifinále Strejček s Budkaiem prohráli i v zápase o třetí místo, a to 1:2 s Českými Budějovicemi a zbyla na ně nepopulární bramborová medaile.

Ve finále si Holas s Kalousem nenechali životní šanci vzít ,porazili Prostějov 2:0 a stali se zaslouženě mistry republiky!

Druhý den v sestavě Budkai,Holas,Kalous,Strejček bojovali o medaile v soutěži trojic.Po suveréně vyhrané skupině smetli ve čtvrtfinále Karlovy Vary 2:0. V semifinále narazili na jednoho z největších favoritů mužstvo Českých Budějovic.Zápas je bohužel nezastihl v nejlepší formě a tak prohra 0:2 je poslala do boje o třetí místo proti Kotlářce.Tentokrát kluci zabojovali a po vítězství 2:0 si odváží domů bronz.