Jdi na obsah Jdi na menu
 


NK Holubice 6 :1 TJ Sokol Mn. Hradiště

Krátkou podzimní část,která čítá pro polovinu mužstev pouze dva zápasy jsme zahájili na hřišti Holubic, mužstva,které se pere o to, aby nemuselo hrát play-out a zajistilo si klidné přezimování před další sezonou. My jsme odjeli na zápas bez kapitána Šimáněho, Budkaie a bez Mauermanna. Mužstvo doplnili hráči z béčka, takže jsme neočekávali žádný zázrak, zvláště, když se první zápas ozvala Holasovi jeho bolavá záda.

Do první dvojky nastoupili bratři Šenkýřové, v průběhu zápasu střídal  tentokrát hrající trenér S.Matouš.Nestačili však na domácí první dvojku.

Z nouze utvořená dvojice Košek, Holas ještě dokázala srovnat, což byla zároveň naše labutí píseň.

Trojice Košek, Folprecht, Matouš P. domácím sice vzdorovala, ale ve třetím setu tahala za kratší konec.

Druhá trojice Kašpárek, Holas, Šenkýř M. a střídající Šenkýř D. v prvním setu prohrála posledním možným míčem, ve druhém však naprosto odpadla.

Do třetí dvojice Michalů Kašpárka a Folprechta jsme vkládali naděje, že nastartuje obrat v zápase. Domácí dvojice však hrála výborně a rozhodla o svém zaslouženém vítězství ve třetím setu.

Našeho singlistu Davida jsme tentokrát neměli a tak musel zaskočit Michal Folprecht. Pral se se soupeřem statečně, zvláště v prvním setu,ale na vítězství to nestačilo.

Závěrečná trojka, kde za zraněného Vojtu Holase nastoupil David Šenkýř byla jasnou záležitostí domácích, kteří korunovali svůj výborný výkon hladkým vítězstvím.

Výsledek je trochu zklamáním, i když jsme při skladbě našeho týmu reálně nemohli uvažovat byť o jednoum bodu. Navíc při výborném výkonu domácích bychom měli určitě problémy odvést nějaký bod  i v „plné“ sestavě. Do pohodového průběhu utkání zapadli i výborní rozhodčí Stehlík a Bodó.

 

/sm/