Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Mn. Hradiště - TJ Sokol I Prostějov 3:6

 

 V dalším kole jsme na domácím hřišti přivítali jednoho z favoritů letošního ročníku mužstvo Prostějova s většinou bývalých nebo současných dorosteneckých reprezentantů. Přesto jsme se soupeře nezalekli a sehráli jsme s nimi důstojnou partii bohužel se špatným koncem pro nás. Ale popořadě.

Naše stabilní první dvojka Michal s Davidem sehrála proti Pacejkovi s Valentou vyrovnaný, ale nakonec smolný zápas.V prvním setu dokázali kluci otočit ze stavu 7:9 na 10:9, ve druhém zvítězili hosté a ve třetím setu rozhodl poslední možný míč, bohužel v náš neprospěch.1:2 /10:9,7:10,9:10/.

Do druhé dvojky nastoupil k Robertovi Vojta místo Lukáše, ale bod nám tato změna nepřinesla a kluky vyprovodili celkem snadno Klaudy s Husaříkem.0:2 /5:10,6:10/. Začátek opravdu nic moc. Pak se ale začaly dít věci.

Michalova trojka nedala šanci hostující Pacejkově trojici a vyprovodila ji rychle 2:0 /10:6,10:6/ a srovnali stav zápasu na 2:2.

Z kluků si vzalo příklad Robertovo komando a stejně hladce vyhrálo 2:0 /10:6,10:8/.

Do vložené dvojky šel k Michalovi Lukáš a tento tah se ukázal jako velmi dobrý, hostům nepomohlo ani střídání a kluci korunovali svůj velmi dobrý výkon vítězstvím 2:0 /10:6,10:9/.Rázem jsme vedli 3:2 a byli jsme na koni. Bohužel ve zbytku zápasu nás hosté z toho koně každým zápasem úspěšně shazovali.

V singlu předvedl David proti favorizovanému Klaudymu výborný výkon, první set sice prohrál,ve druhém s přehledem zvítězil, ale ve třetím setu byl soupeř jistější a přesnější v zakončení. 1:2 /8:10,10:6,6:10/

Jak se nám vydařili první trojice, tak odvety byly přesným opakem. Obě trojice podlehly celkem hladce, když hosté oproti prvním zápasům výrazně zlepšili „polní práce“, čímž jsme měli problém bodovat.

Michalova trojka prohrála 0:2 /6:10,7:10/, Robertova sice vedla v prvním setu 8:3, ale ještě ho stihla prohrát a ve druhém si to hosté zkušeně pohlídali.0:2 /9:10,7:10/.

Velkou bitvu svedli Michal s Davidem proti Klaudymu s Husaříkem. Po prvním prohraném setu ve druhém zabojovali a získali ho pro sebe, ve třetím jim soupeř zkraje setu odskočil o dva body a tento náskok si už nenechal vzít. 1:2 /6:10,10:8,8:10/.

Za předvedený výkon se určitě stydět nemusíme. Utkání rozhodlo to, že jsme ani jeden zápas, který se dostal do třetího setu nevyhráli.Výborný výkon podal tradičně David Šimáně, ýborně zahrál Michal Folprecht, který konečně předvedl výkon, který od něj známe na tréninku. K pohodové atmosféře zápasu přispěli i výborní rozhodčí Mirek Sachl a Martin Flekač. A vo tom to je!

/SM/

Aktuální tabulku s výsledky naleznete v rubrice A tým.