Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Mn. Hradiště "B" 3:4 TJ Plazy "B"

28. 5. 2012

S jedním z favoritů na prvenství v OP, béčkem druholigového oddílu TJ Plazy jsme sice dobře začali, ale další zápasy patřili zkušenému soupeři, který si vítězství nenechal uniknout.

Nejprve Matouš s Šenkýřem po třísetovém boji porazili první dvojku hostí 2:1, ale soupeř v zápětí srovnal, když porazil ve dvou setech Petrtýla s Hanouskem.

Druhý bod získali hosté ve trojce, když přehráli Petrtýla, Dvořáka a Hanouska 4:10 a 6:10 a hned v další zápasu singlistů přdal třetí bod Štolovský, který přehrál Šenkýře dvakrát 2:10.

Hosté tedy vedli 3:1 a k výhře jim stačilo jediné vítězství. První dvojice Matouš s Šenkýřem  se tedy ještě pokusila zdramatizovat utkání a povedlo se. Opět ve třech setech, ale tentokrát s mnohem hladším průběhem. 7:10, 10:7, 10:8.

Naději jsme tedy vkládali do druhé dvojice Petrtýl, Hanousek a posléze střídající Dvořák, ale bohužel kluci po boji podlehli ve dvou setech 7:10, 8:10 a hosté u nás zvítězili.

Poslední trojice se tedy hrála spíše z povinnosti, ale nikdo neubral na bojovnosti. Matouš, Dvořák a Šenkýř si opět zahráli na tři sety, když v prvním jasně zvítězili, ve druhém polevili a ve třetím opět zvítězili a kosmeticky upravili výsledek na 3:4. (10:2, 7:10,10:6)

Aktuální tabulku s výsledky naleznete v rubrice B tým.

/JD/