Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Mn. Hradiště 6:2 TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B"

17. 6. 2012

V jedenáctém kole druhé ligy  jsme přivítali vedoucí mužstvo soutěže....tým Modřic „B“. I když nedorazili Bubniak a Janeba, ostatní hráči kádru byli připraveni potvrdit vedoucí postavení v tabulce. Ale ani my po pokoření Prostějova v minulém kole jsme nenastoupili s poraženeckou náladou a dělali jsme si zálusk minimálně na bod, který by nás udržel v kontaktu v souboji o třetí příčku s Prostějovem.

Do první dvojky šel tradičně Michal Košek s Davidem  a rozjezd měli tentokrát pomalý. První set prohráli, ale pak začali hrát svoji hru a zápas otočili.2:1 /8:10,10:7,10:7/.

Mladíci Vojta s Lukášem se tentokrát k bodu protrápili, po těsně vyhraném prvním setu už ve druhém prohrávali 5:9, ale totální kolaps kapitána Novotného, který nebyl schopen ukončit ani jeden útok, nám soupeř bod doslova daroval na zlatém podnose. 2:0 /10:9,10:9/.

Košanova trojice, kde začal na nahrávce Michal Šenkýř a od druhého setu ho střídal Vojta sehrála smolný zápas. Po prvním prohraném setu druhý v pohodě vyhrála a ve třetím za stavu 9:7 přišla menší krize na Košana, který poslal svoje dva útoky mimo kurt a soupeř snížil.1:2 /8:10,10:6,9:10/.

Kašpiho trojice ve stabilním složení první set vydřela posledním možným míčem,ve druhém váznul příjem,díky tomu nahrávka,což znamenalo jasnou prohru,ale ve třetím soupeři nedala šanci a zvýšila náš náskok.2:1 /10:9,6:10,10:6/.

Vložená dvojka, kde se vystřídali tři Michalové nám opět nevyšla a soupeř si ji s přehledem pohlídal.0:2 /8:10,6:10/.

Na singl nastoupil proti Davidovi Patrik Iláš a první set byl lepší a vyhrál ho.Od druhého setu se David výrazně zlepšil a velmi důležitý zápas otočil v náš prospěch.2:1 /8:10,10:7,10:7/.

Opět nám stejně jako minulý týden v Prostějově vyšly odvetné trojice. Košanova s přehledem dotáhla zápas jasně do vítězného konce a v tu chvíli jsme měli jistotu bodu. My jsme ale chtěli víc.2:0 /10:8,10:5/.

Kašpiho trojka si opět zahrála na tři sety, první v pohodě vyhrála,druhý stejně tak prohrála,ale ve třetím se kluci zkoncentrovali a nedali hostům šanci.2:1 /10:6,7:10,10:7/.

Tentokrát je potřeba vyzdvihnout výkon čerstvého akademického mistra republiky Davida Šimáněho, který přispěl čtyřmi body, kde hlavně vítězství v singlu mělo na vývoj zápasu zásadní vliv. Ostatní taktéž navázali na výborné výkony z předcházejících utkání a tak nebylo divu, že jsme navlékli již sedmý korálek na šňůru utkání, kde jsme bodovali. Samostatnou kapitolou byli tentokrát rozhodčí. Tolik chyb /na obě strany/ jsme snad neviděli v našich zápasech dohromady za celou sezonu. Po prohře Prostějova jsme se dostali na třetí místo tabulky! Neuvěřitelné!

A vo tom to je!

 

Aktuální tabulku s výsledky  naleznete v rubrice A tým.