Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B" 6: 3 TJ Sokol Mn. Hradiště

30. 4. 2012

Na hřiště dalšího z favoritů na play-off Modřic jsme odjeli pouze s šesti hráči. Ke zraněnému Michalu Kašpárkovi se přidali v týdnu Michal Košek a někdy hrající trenér Standa Matouš. Proto kluci dostali od trenéra zákaz se zranit, což Lukáš Budkai nesplnil a pochroumal si kotník už v prvním zápase. Statečně však zápas dohrál. Vzhledem k výše uvedeným okolnostem jsme museli úplně přestavět sestavu. Z obvyklého složení zůstala pouze Mauermanova trojka.

Do první dvojky šli Lukáš s Vojtou a v prvním setu předvedli smršt.Ve druhém se smršt obrátila proti nám a ve třetím setu byli šťastnější domácí Iláš s Novotným. 2:1/4:10,10:4,10:8/.

Druhá dvojice Robert s Davidem předvedla excelentní výkon a hladce zvítězila nad Janebou s Vopelkou 0:2 /8:10,5:10/.

Nově sestavená trojice Lukáš, Vojta a Michal Šenkýř sehrála s první trojkou domácích vynikající partii a i přes zranění Lukáše zvítězila, když hlavně Vojta,který vyměnil roli nahrávače za smečaře výborně zakončoval.0:2 /9:10,7:10/.    

Jeden ze zlomových momentů byla druhá trojka. Robertovo komando prolétlo prvním setem, ale bohužel v nasazeném tempu nevydrželo a domácí zápas otočili na 2:1 /3:10,10:5,10:8/.

V naprosto vyrovnaném zápase singlistů zvítězil domácí Michal Janeba dvakrát posledním možným míčem 2:0 /10:9,10:9/.

Naše poslední vzepjetí předvedla Robertova trojka,když po prohraném prvním setu zabrala a zápas otočila.Byl to po dlouhé době náš vítězný třísetový zápas.1:2 /10:6,9:10,7:10/.

Díky Lukášovým stupňujícím se zdravotním problémům neměla jeho trojka šanci. 2:0 /10:4,10:7/.

Robert s Davidem předvedli na závěr asi náš nejslabší výkon dne a hladce prohráli s první dvojkou domácích 2:0 /10:5,10:4/.

Vzhledem k okolnostem, které předcházely našemu zápasu musíme být s výsledkem a v převážné většině i s předvedenou hrou spokojeni. Utkání se hrálo v pohodové atmosféře, ke které přispěli svým výkonem i oba rozhodčí. Teď se musíme celý týden modlit, aby se už nezranil nikdo další a někdo ze zraněných se dal do kupy. A vo tom to bude!

/SM/

                              Aktuální tabulku s výsledky 4. kola naleznete v rubrice A tým.