Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Plazy 6:2 TJ Sokol Mn. Hradiště

8. 9. 2013

 Do derby zápasu s adeptem na postup do play-off jsme šli v duchu celé letošní sezony

oslabeni o několik zraněných a nemocných hráčů /Kašpárek,Brůcha,Řípa/ a dovolenkáře Koška,takže do počtu šesti,potřebných k zápasu mužstvo doplnili fluktuanti Petr a Standa

Matoušové.

První a druhá dvojice byla jasnou záležitostí domácích,kteří zahráli výborně,hlavně dvojice Martin Kaudl s Grebeněm předvedla vynikající výkon.

Naše trojka Mauerman,Budkai,Holas začala dobře a první set vyhrála.Ve druhém se jí přestalo na útoku dařit a celkem hladce ho prohrála.V průběhu druhého setu jsme udělali změnu na bloku,která se ukázala jako rozhodující,protože ve třetím setu domácí neuhráli ani bod.

Druhá trojka obou Matoušů s Folprechtem se sice snažila,ale na Grebeňovu trojici nestačila.

    Vložená dvojka byla zřejmě největším překvapením zápasu,kdy fluktuanti Matoušové v prvním setu doslova spláchli Klima a Lukášem Polákem a střídajícím Kučerou,ve druhém setu se domácí zlepšili a díky několika nevynuceným chybám hostů set vyhráli,ale třetí set se vrátil do kolejí setu prvního a tzv. co kop,to bod znamenal naše vítězství 10:7 a snížení na 2:3.

   Do singlu jsme poslali na „neporazitelného“ Dušana Moce rozjetého Petra Matouše,který se v prvním setu rozkoukával a prohrál ho 3:10,ve druhém ovšem Dušana zle potrápil,bohužel ani vedení 9:6 mu nestačilo k tomu,aby druhý set „urval“ pro sebe.

Závěrečné trojice už byli plně v režii domácích,Folprechtova trojka neměla šanci a ani Robertova nestačila na domácí trojici a prohrou 2x 10:8 uzavřela účet dnešního utkání.

Vzhledem k sestavě,se kterou jsme přijeli jsme s dvěma body spokojeni,těžko někoho vyzdvihovat,ale singl Petra byl zvláště ve druhém setu vynikající.Domácí určitě umějí zahrát i lépe,nejlepším hráčem byl Martin Kaudl.

Příští týden hrajeme poslední zápas základní skupiny doma s béčkem Čelákovic v sobotu od 14 hodin a pak už vzhůru do play-out. A vo tom to je!