Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Mn. Hradiště 3:6 TJ Slavoj Tachov

15. 6. 2013

 

      I na další utkání jsme skládali jako již tradičně naši sestavu na poslední chvíli.K již dlouhodobě absentujícím Šimáněmu,Řípovi přibyl v týdnu s mononukleózou i Petr Matouš,který měl nahradit Michala Šenkýře,který si své starty již vybral.Naposledy před návratem ze zahraničí chyběl Kašpárek a čerstvě i Brůcha.Suma sumárum zbylo ze soupisky 6 lidí.Takže každý,včetně nuceně hrajícího trenéra měl jistotu,že bude hrát.

     Paradoxně jsme podali jeden z našich nejlepších výkonů,bohužel jsme opět nebyli bodově odměněni.

První dvojka Michala Koška s Lukášem sehrála nervydrásající bitvu s tradičním výsledkem,těsnou prohrou ve třetím setu.Výsledek 9:10,10:9,9:10 hovoří za vše.

Vojta s Robertem proti vynikajícímu Ulmonovi sehrála rovněž krásný zápas,ve druhém setu měli kluci za stavu 9:9 útok,bohužel ho nezakončili a byli Ulmonem potrestáni./8:10,9:10/.

   Do naši první trojky  musel ke Košanovi a Lukášovi nastoupit tentokrát nezvykle hodně hrající trenér Standa Matouš.A záskok to byl úspěšný a po vítězství 2:1 /10:5,6:10 a 10:7/ opět dostala naše mužstvo do hry.

Robertova trojka s Vojtou a Michalem Folprechtem hrála rovněž vyrovnanou partii,bohužel hlavně ve druhém setu nedotáhla své snažení do úspěšného konce a prohrála 0:2 /7:10,9:10/.

Střední pasáž je naše letošní velká slabina.Zvrátit naši špatnou bilanci se snažili Michal Folprecht se Standou a nevedli si vůbec špatně.Bohužel ani vedení 8:6 v rozhodujícím třetím setu jim nestačilo k vítězství. 1:2 /9:10,10:9,8:10/

Štěstí se obrátilo zády k Michalovi Folprechtovi i ve druhém setu singlu,když v první mu utekl začátek a ztrátu už nedohnal. 0:2 /5:10,9:10/.

Pak přišli naše chvíle.Košanova trojka si nečekaně hladce poradila s Ulmonovou trojkou 2:0 /10:6,10:8/a ještě větší uragán předvedla Robertova sqadra s druhou trojicí hostí 2:0 /10:6,10:5/.

Bohužel,vyhrát byť jen jednu dvojici nám nebylo souzeno. Po prvním jasně vyhraném setu vedli Michal s Lukášem i po většinu druhého setu,který ale nakonec prohráli a tato prohra hlavně Michala psychicky poznamenala ve třetím setu,kdy nebyl schopen bodově zakončit.1:2 /10:6,8:10,7:10/.

V každém zápase překvapujeme sami sebe.Jednou nám vyjdou dvojky a neuděláme ani bod ve trojkách,další zápas je to přesně naopak.Už se těšíme na návrat Michala Kašpárka.V pátek ho seznámíme s balonem a v sobotu jde na to!Dnešním zápasem jsme si definitivně podepsali ortel play-out a vzhledem k našemu rozlosování na něj zřejmě půjdeme z posledního místa.

Ale ani jeden ze zbylých zápasů nedáme svým soupeřům zadarmo,budeme bojovat o každý míč až do poslední chvíle.A vo tom to je!

 

 Aktuální tabulku a odehraná utkání II. ligy naleznete v rubrice A tým na úvodní straně.