Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Mn. Hradiště 5:2 Řeporyje

1. 10. 2013

Do odvety play-out jsme oproti minulému týdnu šli posíleni o Lukáše,který se nám vrátil ze soustředění juniorské reprezentace Slovenska.

Chyběl stále Michal Kašpárek,Láďa Brůcha a Michal Šenkýř.

Do první dvojky jsme nasadili Roberta s Vojtou,ti začali dobře,první set s přehledem vyhráli,bohužel druhý s přehledem prohráli a ve třetím setu za stavu 5:8 jsme vystřídali Roberta za Petra Matouše.Vojta poslal svoji smeč těsně do autu a stav 5:9 věštil brzký konec.Kluci však výborným útokem i obranou vyrovnali na 9:9,ale soupeř přeci jen úspěšně zakončil rozhodující útok.1:2/10:7,6:10,9:10/.

Druhá dvojka se nakonec ukázala jako rozhodující.Bohužel ne výkonem obou dvojic,ale nepříjemným zraněním kolena kapitána hostů,který zbytek zápasu už sledoval pouze z lavičky a hostům výrazně scházel.Lukáš s Michalem Koškem byli celý zápas o krok vpředu a zápas dovedla do vítězného konce. 2:0 /10:8,10:8/.

Trojky byly naší jasnou záležitostí.Jak Michal Košek s Lukášem a Michalem Folprechtem 2:0/10:5,10:7/,tak Robertova trojka s Vojtou a Kubou Řípou 2:0 /10:2,10:4/ nedala hostů sebemenší šanci.

Tu naopak vykřesal singlista Vojta Bartovský,který po velmi dobrém výkonu udolal Lukáše,kterému se nedařilo hlavně smečované podání,které padalo všude jinde než do správného pole hřiště. 1:2 /6:10,10:6,8:10/.

Naštěstí opět přišli trojky,kdy Košanova opět nedala hostům šanci 2:0/10:4,10:4/.

Naopak Robertova se pěkně zapotila,když po prohraném prvním setu druhý vyhrála posledním možným míčem,to ji nastartovalo a v rozhodujícím setu už na kurtu kralovala. 2:1 /7:10,10:9,10:6/.

V tomto zápase jsme splnili první podmínku záchrany 2.ligy.Druhá,neméně těžká nás čeká v kvalifikaci,která se koná 2.listopadu.Soupeře a místo teprve určí ČNS.

V dnešním utkání,které bylo opět velmi bojovné podal nejlepší výkon Michal Košek,naopak se příliš nedařilo oproti minulému zápasu Robertovi,ostatní zahráli svůj standard.Výborní byli rozhodčí Macurek a Vanya. Stínem zápasu bylo zranění hostujícího kapitána Rosiny,který si podle zpráv z tábora hostů poškodil meniskus v koleni.Vazy by měly být v pořádku.Přejeme mu všichni brzké uzdravení!

A vo tom to je!