Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary "B" 6:2 TJ Sokol Mn. Hradiště

7. 5. 2013

 

 Do Karlových Varů dorazil Vojta Holas,takže kromě Kuby Řípy a dlouhodobě absentujících Davida s Michalem jsme byli vlastně kompletní,leč body nám to nepřineslo.Na druhou stranu,kdy si kluci z nohejbalově „mladého“ Mnichova Hradiště mohou zahrát proti mistrům světa a evropy.V současné době pouze proti Karlovým Varům.A že bylo čemu se učit od mistrů svého řemesla Karla Bláhy a Jirky Dvořáka.
První dvojka Lukáš s Robertem sehrákla naprosto vyrovnaný zápas s Karlem Bláhou a mladým Vlastou Kubínem,kde rozhodoval jako včera v Tachově poslední možný míč,který pro sebe získali stejně jako v Tachově domácí.
Michal Košek s Vojtou Holasem tahali celý zápas za kratší konec a hlavně na Vojtovi byla znát 14-i denní pauza.
V první trojce ukázal své blokařské mistrovství Karel Bláha,který svými vynikajícími bloky ničil náš útok .Ani Lukáš,ani Robert na něj nenašli za celý zápas protizbraň.
Naopak Michalova trojice si s Dvořákovou trojkou až nečekaně hladce poradila.
 Vložená dvojice Láďa Brůcha,Michal Folprecht a střídající Michal Šenkýř nestačila na domácí dvojici a vypadalo to ne rychlý konec.Ten odmítl Lukáš,který sehrál náš nejlepší singl a za přispění mladého Vlasty Kubína,který mu daroval na konci rozhodujícího třetího setu dva „hlavičkové“ body zvítězil 2:1.
Bohužel naše trojice nezvedly hozenou rukavici,i když zvláště ta Michalova k tomu po vyhraném první setu neměla daleko. Obě svá utkání prohrály a z víkendového dvojboje jsme se vraceli bez bodového zisku.
Dnešní utkání bylo diametrálně odlišné od toho sobotního v Tachově,bohužel body nám to opět nepřineslo.Ale pokud budeme podávat takovéto výkony,jako dnes,tak se určitě bodového zisku dočkáme. A vo tom to je!