Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Slaný 6:4 TJ Sokol Mn. Hradiště

 

     Na zápas „poslední naděje“ jsme opět museli jet nekompletní, z rodiných důvodů nemohl jet Michal Košek.Tím pádem jsme byli donuceni opět překopat sestavu, která si v posledních zápasech vedla celkem úspěšně.
Do první dvojky jsme poslali Roberta s Michalem Folprechtem, kteří sehráli vyrovnaný zápas, ale v každém setu udělali více chyb než soupeř a podlehli 2:0.
Letos se poprvé ve dvojce setkali „mládežníci“ Vojta s Lukášem a bylo to povedené setkání.I když po velkém boji, ale přeci jen přetlačili Grubera s Novákem 2:0 a srovnali na 1:1.
Pak přišli naše hvězdné chvíle. Jak se později ukázalo, bylo jich v konečném účtování málo.
Láďa s Lukášem a Michalem Folprechtem se po prvním seznamovacím setu zvedli a Černého trojku nakonec zdolali 2:1.
Poté Robert,Vojta a Michal Šenkýř nedali šanci domácí top sestavě s Grubrem,Kubou Beránkem, Hrdinou a střídajícím dorostencem Lidickým a zvýšili na velmi nadějných 3:1.
Pak přišla střední část, kdy si ve vložené dvojce Láďu s Michalem Šenkýřem doslova dali ke svačině Černý s Beránkem, kdy zvláště první set byl z naší strany až nedůstojný 2.ligy, byl to jak občas říká kapitán domácích Jirka Beránek ve svých komentářích tak tak okresní přebor.
V singlu potvrdil Beránek roli favorita, i když Michal Folprecht podal určitě svůj nejlepší singlový výkon.
Poté nastaly zlomové okamžiky utkání, kdy nám domácí vrátili prohru z prvních zápasů trojek i s úroky a obě vyhráli bez ztráty setu celkem hladce.V tu chvíli měli domácí jistý bod.
Jiskru naděje vykřesali Vojta s Lukášem, kdy hlavně Vojta, kterému se ve trojce opět ozvaly záda a musel být střídán protentokrát trochu hrajícím trenérem Standou Matoušem obětavě nastoupil a i když bylo vidět, že nemůže hrát na 100, ale snad jen na 30% , tak domácí dvojici Radoměřský,Vondráček porazili 2:0.
Bohužel Robert s Michalem Folprechtem nestačili na Grubera s Novákem, kteří je předčili hlavně v důrazném útoku.
Našimi nejlepšími hráči byli Vojta s Lukášem, ostatní zahráli to, na co mají, bohužel to ani na bod nakonec nestačilo. Škoda absence Michala Koška. I přes prohru máme pořád alespoň teoretickou naději na 7.místo a teoreticky lepší výchozí pozici pro play-out, které nás nemine, takže pořád máme o co bojovat. A vo tom to je!

Aktuální tabulku a odehraná utkání II. ligy naleznete v rubrice A tým na úvodní straně.