Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Slavoj Tachov 6:0 TJ Sokol Mn. Hradiště

7. 5. 2013

 

Od posledního zápasu ze Slaným došlo v našem kádru bohužel jen k jedné změně,fluktuanta Petra Matouše nahradil kapitán Michal Košek.Chyběl opět Holas,Řípa a dlouhodobě Šimáně a Kašpárek.Naše venkovní premiéra na antuce nám však hrubě nevyšla.
První dvojice,kde Holase nahradil Folprecht byla nejvyrovnanějším zápasem dne,když po výhře v prvním setu a prohraném druhém jsme podlehli posledním možným míčem v rozhodujícím třetím setu.To jakoby naše mužstvo poznamenalo a ve zbytku utkání nám domácí pěkně vyprášili kožich a neuhráli jsme už ani set.
Mauerman s Budkaiem ještě jakž takž udrželi dekorum,ale i oni prohráli 2:0.
Obě trojky ,jak Brůchova,tak Koškova byly jeden velký zmar.Ani jedna nenašla recept na domácí borce.
Zmar našeho snažení dokonala vložená dvojice Brůcha,Šenkýř a střídající opět hrající trenér Matouš a singl Brůchy,kteří neměli nárok proti domácím hráčům.
Výkon v Tachově byl nejhorší za dobu našeho působení v druhé lize.Chvílemi jsme působili až trapně.Nemůžeme se neustále vymlouvat na absenci Davida Šimáněho,Michala Kašpárka a dalších hráčů,i když je to velmi citelné oslabení a hráči-fluktuanti logicky nemohou dosahovat výkonosti druholigových hráčů,i když před výkony některých je potřeba smeknout.Musíme začít intenzivněji trénovat,abychom začali konečně bodovat,protože kromě dnešního zápasu naše výkony nejsou beznadějné.
Tímto nechceme snižovat výborný výkon domácích,kde hlavně levák Oktábec byl vynikající.
U nás snese přísnější měřítko pouze Michal Folprecht,ostatní zahráli pod své možnosti.
Ale jedeme dál a bojujeme!A vo tom to je!