Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Mn. Hradiště 4:6 TJ Sokol Slaný

28. 4. 2013

Do našeho druhého utkání v sezoně jsme nastoupili v hale v Kněžmostě s torzem mužstva.Chyběli nejen David Šimáně a Michal Kašpárek,ale i Michal Košek,Vojta Holas a Kuba Řípa,takže z A týmu zbyli 4 hráči.Proto jsme museli mužstvo doplnit fluktuanty Michalem Šenkýřem,Petrem Matoušem a dokonce došlo i na trenéra,který se pro tento zápas stal hrajícím.

Samozřejmě jsme museli překopat téměř všechny sestavy,ale ani jedna nová sestava nezklamala.

Jediná dvojka,která zůstala pohromadě,tzn. Lukáš s Robertem odstartovala zápas výborně a po vyrovnaném prvním setu,kdy za stavu 9:9 soupeř neunesl zřejmě tíhu okamžiku a nevzal Lukášův servis si ve druhém setu zápas pohlídali a zvítězili 2:0.

Do druhé dvojky proti hostujícím tahounům Gruberovi a Kubovi Beránkovi jsme nasadili tentokrát okolnostmi donuceného hrajícího trenéra Standu Matouše s Michalem Šenkýřem.

Jejich výkon překvapil i je samotné a prohra 2x 7:10 není žádnou ostudou.

Zápasy trojic patřily k ozdobám zápasu.Naše pro dnešek první trojka Budkai,Brůcha,P.Matouš sehrála dramatický zápas s Černého trojkou,kdy rozhodoval poslední míč ve třetím setu,který Lukáš tvrdou smečí získal pro nás.Byl to náš letos první vyhraný třísetový zápas.

Druhá trojka Mauerman,Folprecht,Šenkýř tahala proti Gruberově trojici za kratší konec a podlehla 0:2.

Vložená dvojka,kdy nastoupil Brůcha,Folprecht,kterého vystřídal po několika nepřesvědčivých zákrocích v poli Petr Matouš se nám po dlouhé době opravdu povedla.Kluci hráli bez chyb a po výborné práci v poli úspěšně zakončovali a zvítězili 2:0.

V singlu Lukáš neměl proti jednomu z nejlepších singlistů ve 2.lize šanci a prohrál hladce 2:0.

Pak přišel zřejmě nejhezčí zápas dnešního dne.První trojky obou mužstev bojovali jako lvi,Láďa výborně blokoval,Lukáš s Petrem chytali v poli těžké míče,stejně tak ale i kluci na druhé straně,takže zápas rozhodoval ve třetím setu poslední možný míč,který se štěstím uhráli hosté.

Robertovo trio si pak taktéž ve třísetové bitvě poradilo s Černého trojicí a srovnalo na 4:4.

Lukáš s Robertem na Grubera s Kubou Beránkem nestačili,v celém průběhu zápasu tahali za kratší konec a prohráli 0:2.

Urvat alespoň bod tak bylo na dvojici fluktuantů Standovi s Michalem.Snažili se,ale rozdíl mezi okresním přeborem  a druhou ligou je poměrně velký.V prvním setu to dospělo až do stavu 9:9,kdy Černý smečí ven z kurtu set ukončil,bohužel ve druhém setu jsme víckrát chybovali než soupeř a ten po výsledku 7:10 vybojoval rozhodující šestý bod.

S průběhem zápasu a výkony hráčů panuje velká spokojenost,vzhledem k sestavě jsme nečekali až tak vyrovnané utkání.Výborný výkon podali fluktuanti,zvláště Petr Matouš ve vložené dvojce a trojce a Michal Šenkýř  ve trojce zaslouří absolutorium. Ostatní stabilní členové A-mužstva se velkou měrou přičinili o vyrovnaný průběh zápasu.Rozhodčí občas chybovali,ale musíme sportovně přiznat,že na obě strany,ale je pravda,že v hale to nemají vůbec jednoduché.A vo tom to je!


Aktuální tabulku II.ligy s ostatními výsledky naleznete v rubrice A tým.