Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Mnichovo Hradiště 5:5 SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary "B"

2. 6. 2013

 

 V devátém kole jsme hostili vedoucí mužstvo tabulky, tým Karlových Varů „B“. Vzhledem k dešti byl zápas přesunut do haly v Kněžmostě. Hosté dorazili bez dvou opor, Karla Bláhy a Jiřího Dvořáka. Přijeli s mixem zkušenosti /Franta Veselý a Vlasta Kubín st./ a dravého mládí /bratři Kubínové, Kubát, Duda/.

My jsme byli kompletní, protože mimo Davida Šimáněho a Michala Kašpárka už letos do bojů nezasáhne ani Kuba Řípa, který má problémy z kolenem.

Sestava nedoznala oproti minulému zápasu se Zaječovem žádných změn.V první dvojce Michal Košek s Lukášem si po prvním těsně vyhraném setu už druhý pohlídali a poslali nás do vedení.

O to jsme vzápětí přišli, když Vojta s Robertem nenašli zbraň na vynikající podání Vlasty Kubína st.  Neskutečné problémy s příjmem jeho servisu nás odsoudili k celkem jasné prohře.

Trojka Michal Košek s Lukášem a Vojtou měla včera svůj den a i když se občas vyskytly hlavně na útoku zbytečné chyby, tak ve třech setech udolali trio Kubínů.

Největší bitvou byla druhá trojka, kde po setech 10:6 a 6:10 rozhodoval o vítězství poslední možný míč, který uhráli hosté a srovnali na 2:2. Robert s Láďou, Michalem Folprechtem a střídajícím Michalem Šenkýřem bojovali statečně, ale na vítězství to bohužel nestačilo.

Ve vložené dvojce překvapili dobrým výkonem Láďa s Michalem Folprechtem, kteří vyprovodili Veselého s Dudou ve dvou setech.

V singlu Lukáš statečně vzdoroval Radimu Kubínovi, hlavně v prvním setu, ale nakonec prohrál 0:2.

Dobrou formu potvrdila Michalova trojka, která jasně přehrála druhou formaci hostů, tentokrát hladce 2:0.

Robertově trojce nebylo zřejmě přáno vítězství, opět padla ve třetím setu a znovu bylo srovnáno na 4:4.

V následující dvojce  Michal s Lukášem nezopakovali výkon z první dvojice a celkem hladce prohráli 0:2, když opět „řádil“ Vlasta svým servisem a kluci se honili po nepřesném příjmu po hřišti.

Z poslední dvojky jsme měli obavu, protože Robertovi se ozvalo zranění stehenního svalu a bylo otázkou, jestli sval vydrží. Ještěže se tentokrát  umoudřila Vojtova záda a dovolila mu předvést jeden ze svých letošních nejlepších výkonů. Sval nakonec vydržel a kluci po výborném výkonu nedali Kubínovi ml. s Kubátem a zvláště ve druhém setu utkání proměnili v exibici, takže jsme tentokrát vyrovnávali my, a to nakonečných 5:5.

Remíza je asi zasloužená, i když při absenci Bláhy s Dvořákem jsme v koutku duše pomýšleli na vítězství. Hosté ukázali, že mají velmi širokou a kvalitní základnu nohejbalistů. Prim ale hrál jednoznačně Vlasta Kubín st.

Z našeho mužstva bych vyzdvihl Michalovu trojku s Lukášem a Vojtou, překvapili Láďa s Michalem Folprechtem ve vložené trojce a pochvalu zaslouží Robert s Vojtou za poslední dvojku. Jinak jsme klasicky střídali v celém zápase dobré momenty se slabšími. Vzhledem k ostatním výsledkům, kde nám hlavně nepomohli naši kamarádi ze Slaného je naše pozice na chvostu čím dál tím složitější, ale bojujeme dál......

A vo tom to je!  

Aktuální tabulku a odehraná utkání II. ligy naleznete v rubrice A tým na úvodní straně.