Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Spartak Čelákovice "B 6:1 TJ Sokol Mnichovo Hradiště

19. 5. 2013

 

 

Po ranní eskapádě, kdy jsme měli problém dát dohromady 6 lidí na zápas, což se nakonec podařilo, jsme domácím nekladli velký odpor. Tato ranní epizoda věrně zobrazila naše letošní trápení.

Zvítězili jsme pouze ve druhé trojici, jinak jsme neuhráli ani set. Zdá se, že se prohlubuje naše krize, že někteří hráči sérii porážek přestávají psychicky zvládat. Opět se potvrzuje léty prověřená teorie, že duch mužstva se nepozná když se vyhrává. Všichni se plácají po ramenou jak jsou dobří, ale pozná se právě v takových chvílích, které zažíváme letos my.

Bohužel ne všichni nastalou situaci hlavně psychicky zvládají. Nebudu nikoho jmenovat, každý si musí sám sáhnout do svědomí, zda se chová ku prospěchu mužstva a zda podává takové výkony, na které má, a když ne, tak proč to loni šlo a letos ne. Jestli je to v nedostatečném tréninku nebo psychickou labilitou nebo něčím dalším. Samozřejmě nám chybí loňský tahoun David Šimáně , samozřejmě nám chybí dělostřelec Michal Kašpárek, který by zvýšil údernost hlavně v trojkách, ale všichni ostatní hráči mají svoji kvalitu, kterou nejednou ukázali a už je potřeba začít svůj um prodávat.

Příští zápas je k tomu ideální příležitost, začíná druhá polovina soutěže a je potřeba ze sebe vydolovat to nejlepší, co v každém hráči je a zkusit ještě sezonu zachránit a vyhnout se Play-out, což bude velmi těžké, ale ne nemožné. A vo tom to je!

 

Aktuální tabulku a odehraná utkání II. ligy naleznete v rubrice A tým na úvodní straně.